Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

CadiaN zastępuje Heroic na BLAST Premier: Fall Final

Ostatni taniec.

HQ

Na początku tego miesiąca nordycka organizacja e-sportowa Heroic ogłosiła decyzję o posadzeniu Caspera "cadiaN" Møllera z głównej drużyny Counter-Strike, ale z kolekcją ważnych wydarzeń odbywających się w ostatnich miesiącach 2023 roku, a ponieważ zespół wciąż szuka stałego zastępstwa dla cadiaN, Heroic ogłosił, że powróci do aktywnego składu, aby rywalizować w BLAST Premier: Fall Final.

CadiaN został rzekomo usunięty z zespołu z powodu wypchnięcia go z głównego składu przez Martina "stavna" Lunda i Jakoba "jabbi" Nygaarda w ramach umowy o przedłużeniu kontraktów z zespołem. Jednak duet zaangażował się również w rozmowy kontraktowe z konkurencyjnymi organizacjami i od tego czasu sam został odsunięty na ławkę rezerwowych z powodu nadużycia zaufania. Oznacza to, że podczas gdy Heroic będzie obecny na największych wydarzeniach roku, wystawi zupełnie inny skład, choć z cadiaN jako częścią głównego składu.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości