Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Były zawodowiec CS:GO nie jest zadowolony z Counter-Strike 2

"Im więcej gram w Counter Strike 2, tym bardziej jestem smutny."

HQ

Counter-Strike 2 jest jedną z najbardziej oczekiwanych strzelanek roku, ale nawet przy sporym szumie wokół niej, ci, którym udaje się doświadczyć gry, nie zawsze są z niej zadowoleni.

Do akcji wkracza były zawodowiec CS:GO, Jacob "Pimp" Winneche, który ma poważne zastrzeżenia do strzelca. W dużej mierze jego problemy obracają się wokół jednego aspektu rozgrywki, a mianowicie jego ruchu. Opisał to jako "niezdarne" i "powolne", stwierdzając, że jest "w najlepszym razie okropne".

Nie był też zadowolony z kucania, mówiąc, że wstawanie z kucnięcia sprawia, że czuje się tak, jakby ważył 130 kg. Poza problemami z ruchem, Winneche ma również problem z opóźnieniem wejścia, które wchodzi w grę podczas przesyłania strumieniowego.

Przypuszczamy, że będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy te zmiany są tak złe, jak Winneche je przedstawia, gdy Counter-Strike 2 uderzy w masową publiczność.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości