Polski
Gamereactor
wiadomości
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Bruce Campbell o swoich występach w Marvelu: "to ta sama postać, ale nie wiemy, kim naprawdę jest"

Nieuchwytna postać pojawiła się w czterech różnych filmach Marvela, wszystkie wyreżyserowane przez Sama Raimiego.

Reżyser Sam Raimi i aktor Bruce Campbell mają świetne relacje. Para pracowała w przeszłości nad różnymi projektami, w tym nad The Evil Dead i Army of Darkness, a także nad filmami Marvela ... w pewnym sensie. Ponieważ chociaż Campbell nie ma głównej roli w Marvel Cinematic Universe, ani w żadnym filmie Marvela, pojawił się w czterech różnych filmach, z których wszystkie zostały wyreżyserowane przez Raimiego.

Od trylogii Raimi Spider-Man do Doktor Strange w multiwersum obłędu, Campbell wcielił się w nieuchwytną postać, która zawsze wydaje się robić coś innego (był sprzedawcą Pizza Popper w Multiverse of Madness), a dotykając, kim jest ta postać i jakie są jej motywacje, aktor rozmawiał z Comicbook.com.

"Epizody są jak w filmach o Spider-Manie - jeśli wiesz cokolwiek o multiwersum, wiesz teraz, retroaktywnie, że jestem teraz w multiwersum z powodu Doktora Strange'a. Nie jestem sprzedawcą pizzy, OK? Byłoby ogromnym błędem, gdybym myślał, że jestem tylko sprzedawcą pizzy, bileterem, konferansjerem czy maître d'. Nazywa się to multiwersum, mój przyjacielu. Więc tak, to ta sama postać, ale nie wiemy, kim naprawdę jest. Nie zostało to jeszcze ujawnione. Właśnie skończyłem rozmowę telefoniczną z chłopakami z Marvela i jesteśmy coraz bliżej, aby się tego dowiedzieć.

Czy chciałbyś, aby postać Campbella ewoluowała w ważniejszą postać w świecie Marvel, czy też lubisz dziwne i zwariowane cameo?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości