Polski
Gamereactor
wiadomości
Botany Manor

Botany Manor zabiera nas do ogrodnictwa i zagadek 9 kwietnia

Tytuł wydany przez ID@Xbox Balloon Studios jest gotowy do premiery na PC, Xbox i Game Pass.

HQ

Podczas zamkniętej prezentacji ID@Xbox, w której uczestniczyliśmy kilka dni temu, Balloon Studios dało nam zapowiedź tego, co czeka nas w nadchodzącym przytulnym tytule symulacyjnym, Botany Manor. Dyrektor kreatywna Laure De May zaprezentowała rozgrywkę tego symulatora środowiskowego z zagadkami florystycznymi osadzonymi w wiktoriańskiej Anglii. "Konkretnie w regionie Somerset", żeby być precyzyjnym.

Botany Manor

Botany Manor zabiera nas w spokojne i relaksujące doświadczenie badawcze w ogrodzie, w którym musimy wykonać zadania, aby stworzyć nowe rośliny i zamienić nasz ogród w przyjemny sad. Zbierając różne wskazówki dla każdej rośliny/zadania, będziemy musieli zebrać wskazówki, takie jak rodzaj nasion, wielkość doniczki, rodzaj potrzebnego narzędzia (np. mikroskop), a także prasa do ekstrakcji soków i innych składników odżywczych. Ale wszystko to dzięki zrelaksowanej rozgrywce, która wymaga tylko obserwacji i podążania za intuicją.

Jako ciekawostkę De May wskazał jako swoją główną inspirację do stworzenia Botany Manor środowiska ogrodów Croft Manor w Tomb Raider, gdzie, jak powiedział, kiedy grał w tę część gier, "chciała tam zostać na wiele godzin". Wkrótce będziemy mogli przekonać się, czy Botany Manor jest naszą nową bezpieczną przystanią, w której możemy odpocząć od codziennego życia, ponieważ tytuł pojawi się na PC, Xbox i Game Pass 9 kwietnia.

Botany ManorBotany Manor
Botany ManorBotany ManorBotany Manor
Botany ManorBotany Manor

Powiązane teksty

0
Botany Manor Score

Botany Manor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Balloon Studios chce, aby gracze spróbowali swoich sił jako mistrz botanika w tej zachwycającej łamigłówce pierwszoosobowej.Wczytywanie następnej zawartości