Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Bohaterskie znaki Dupreeh do końca 2023 roku

Były zawodowiec Astralis Counter-Strike ma nowy dom.

HQ

Heroic ogłosiło, że pozyskało byłego profesjonalistę Astralis Counter-Strike, Petera "dupreeh" Rasmussena, z Team Vitality, na krótkoterminowej umowie, która wiąże go z organizacją do końca 2023 roku.

Dupreeh dołącza do organizacji, która ostatnio wygrała BLAST Premier: Spring Final w czerwcu, a w lutym zajęła drugie miejsce na IEM Katowice. Z kilkoma ważnymi wydarzeniami zaplanowanymi na koniec tego roku, w tym BLAST Premier: Fall Final i World Final, bez wątpienia doświadczenie Dupreeha będzie pomocne, gdy zespół będzie chciał zwieńczyć i tak już dość udany rok.

Mówiąc o dołączeniu do Heroic, Dupreeh stwierdził: "Z przyjemnością ogłaszam, że zgodziłem się pomóc Heroic w nadchodzących turniejach do końca roku.

"Odkąd zeszłego lata usiadłem na ławce rezerwowych, włożyłem cały swój wysiłek w zamkniętą betę i wczesną fazę CS2, a teraz mam możliwość zarówno pomóc Heroicowi" w trudnej sytuacji.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości