Polski
Gamereactor
wiadomości
Bioshock: The Collection

BioShock, XCOM 2 i Borderlands trafią na Nintendo Switch

2K właśnie ogłosiło, że na hybrydową konsolę Nintendo zmierza aż siedem gier firmy.

HQ

Najnowsza transmisja Nintendo Direct była pełna ciekawych ogłoszeń. Dowiedzieliśmy się między innymi, że właściciele Switcha już wkrótce, 29 maja, będą mogli zagrać w pełną kolekcję BioShocka, XCOM 2 i Borderlands Legendary Collection.

Bioshock: The Collection zabierze graczy w podróż do Rapture i Columbii, oferując trzy części serii w odświeżonym wydaniu wraz ze wszystkimi dodatkami. Początkowe rozdziały każdej gry będą dostępne na kartridżu, ale pozostałą zawartość oraz DLC należy pobrać z cyfrowego sklepu Nintendo eShop.

XCOM 2 również ma zawierać kilka DLC (Resistance Warrior Pack, Anarchy's Children, Alien Hunters, Shen's Last Gift oraz masywne War of the Chosen). Gra będzie dostępna na kartridżu o pojemności 8 GB, ale konieczne będzie również pobranie pozostałych 24 GB.

Wreszcie przechodzimy do kolekcji Borderlands, która obejmuje dwie pierwsze gry z serii oraz Pre-Sequel. Pierwsza odsłona będzie dostępna na kartridżu o pojemności 8 GB, ale będzie wymagała pobrania dodatkowych 6,6 GB, podczas gdy pozostałe dwie części zajmą 35 GB i będą dostępne wyłącznie cyfrowo.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości