Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Bethesda pracuje nad dodaniem map miast i nowych sposobów podróżowania do Starfield

Będziemy musieli poczekać do 2024 roku, aby zobaczyć te dodatki, ale powinny one tchnąć trochę nowego życia w Starfield.

HQ

Od czasu wydania Starfield gracze najnowszej gry RPG Bethesdy budowali listę życzeń funkcji, które chcieliby, aby wkrótce pojawiły się w grze. Mapy miast, obsługa modów i nie tylko znalazły się na szczycie tej listy, a w niedawnym poście na Reddicie Bethesda ujawniła, że słucha.

Post zaczął dotyczyć niedawnej, mniejszej poprawki dla Starfield, która została wydana i ujawnić, że nowa, większa aktualizacja pojawi się w 2024 roku. "Ciężko pracowaliśmy nad wieloma błędami, które opublikowaliście, i spodziewamy się aktualizacji na początku przyszłego roku, która będzie zawierała dużą liczbę poprawek zadań "w toku", a także FSR3 i XeSS. Chociaż naprawiliśmy kilka problemów z zadaniami, które się pojawiały, poprawki zadań w toku są znacznie trudniejsze do naprawienia i zbudowaliśmy nowy system, aby je naprawić bez konieczności wycofywania zapisu."

"Ciężko pracujemy również nad wieloma nowymi funkcjami, o które prosiliście" – czytamy dalej w poście. "Od map miast, przez obsługę modów, po zupełnie nowe sposoby podróżowania (bądźcie czujni!). Będą one wprowadzane z regularną częstotliwością poprawek i aktualizacji, które spodziewamy się wprowadzać mniej więcej co sześć tygodni. Jeśli coś da się zrobić w mniejszej poprawce pomiędzy nimi (np. asteroida) i uznamy, że jest to bezpieczne, również wydamy jedną z nich. Bezpieczeństwo jest tutaj kluczowe. Poświęcamy dużo czasu na przetestowanie nawet najmniejszej zmiany w tak dużej i dynamicznej grze."

Chociaż obsługa modów i mapy miast są dość oczywiste, gracze są zaintrygowani tym, co mogą oznaczać nowe formy podróżowania. Bez względu na to, jakie są te nowe metody, miejmy nadzieję, że dadzą tej grze RPG trochę nowych kości.

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości