Polski
Gamereactor
wiadomości
Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora posiada tryb fotograficzny

Będziesz mógł robić świetne zdjęcia z oszałamiającej przygody, ale nie będzie trybu Nowej Gry Plus.

HQ

Po pewnych opóźnieniach Avatar: Frontiers of Pandora w końcu pojawia się jako jedna z ostatnich dużych premier 2023 roku 7 grudnia. Mamy dla was nową zapowiedź, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, a teraz reżyser gry Ditte Deenfeldt i zastępca reżysera gry Drew Rechner podzielili się dodatkowymi informacjami w wywiadzie dla Game Informera, w którym ujawniają, że gra ma tryb fotograficzny.

Biorąc pod uwagę, że wręcz epickie środowiska są podstawą serii Avatar, a Massive Entertainment jest bardzo utalentowane w dziale graficznym, powiedzielibyśmy, że jest to bardzo dobra wiadomość i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co dostarczy społeczność graczy. Duet twierdzi również, że nie powinniśmy spodziewać się Nowej Gry Plus, ale zakładamy, że gracze nadal będą trzymać kciuki, aby pojawiła się w późniejszym czasie.

Avatar: Frontiers of Pandora ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Avatar: Frontiers of Pandora

Powiązane teksty

0
Avatar: Frontiers of Pandora Score

Avatar: Frontiers of Pandora

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podejście Massive do serii science-fiction Jamesa Camerona jest tutaj, ale czy wkracza na nowy grunt, jak przyzwyczailiśmy się oczekiwać od dewelopera, czy jest to raczej Far Cry z jego typowego dzieła.Wczytywanie następnej zawartości