Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Astralis powołuje dwóch członków i podpisuje kontrakt z dwiema nowymi gwiazdami

Zespół duńskiej organizacji Counter-Strike został wstrząśnięty.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa Astralis potwierdziła podpisanie kontraktu z dwoma nowymi osobami i ławkę rezerwowych dwóch obecnych członków. Próbując powrócić na szczyt profesjonalnego Counter-Strike, Astralis oficjalnie usunęło Christiana Møssa "Buzza" Andersena i Johannesa "b0RUP" Borupa z podstawowego składu, a zamiast tego sprowadziło były duet Heroic Martina "stavna" Lunda i Jakoba "jabbi" Nygaarda jako zastępstwo.

Należy zauważyć, że ostatnio zarówno Stavn, jak i Jabbi zostali usunięci z wyjściowego składu Heroic za rzekome naruszenie zaufania w związku z tym, jak para badała inne możliwości na scenie, jednocześnie zgadzając się na przedłużenie kontraktu z Heroic. Podczas tego zestawu wydarzeń wspomniano, że Astralis było zespołem, z którego para chciała wyjść Heroic na rzecz dołączenia.

Z powodu niezakwalifikowania się do BLAST Premier: World Final w grudniu, zobaczymy tę wersję Astralis w akcji na różnych mniejszych wydarzeniach poprzedzających Nowy Rok.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości