Polski
Gamereactor
wiadomości
Argylle

Argylle reżyser ma w planach jeszcze kilka filmów

A Henry Cavill wydaje się być zainteresowany powrotem do tej roli.

HQ

Nadchodząca komedia szpiegowska, Argylle, nie jest jeszcze nawet dostępna, ale to nie powstrzymało reżysera Matthew Vaughna przed podzieleniem się wglądem w swoje wielkie plany rozszerzenia filmu na wiele sequeli.

W rozmowie z Total Film (dzięki, GamesRadar), Vaughn poruszył temat tego, jakie ma plany na przyszłość Argylle, a to wydaje się obejmować wiele sequeli opartych na przyszłych powieściach fikcyjnej autorki Bryce'a Dallasa Howarda w filmie, Elly.

Vaughn zauważył: "Książka pierwsza jest o tym, jak Argylle został szpiegiem? To będzie następny film. A potem Argylle 2 jest - nie chcę zdradzać wszystkiego, ale jest młody Argylle, i to staje się Henrym, ponieważ Henry uwielbia pomysł zrobienia porządnego filmu Argylle."

Henry Cavill poruszył tę kwestię nieco dalej, stwierdzając, że byłby zainteresowany powrotem do roli agenta Argylle w przyszłości.

"Chodzi mi o to, że to zależy od tego, dokąd się udamy, tak naprawdę, jak ze wszystkim. Mam świetne relacje z Matthew, więc to byłaby najtrudniejsza część. Następny kawałek to po prostu budowanie historii. Tak długo, jak historia jest dobra, a postać ma dokąd pójść, i pasuje do wszystkiego innego, co staram się zbudować i zrobić, to świetnie."

Wygląda na to, że Howard jest również na pokładzie, aby kontynuować szpiegowską serię komediową, ale sequele będą oczywiście zależeć głównie od tego, czy nadchodzący film najpierw trafi do kin. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, poniżej znajdziecie zwiastun filmu Argylle, przed premierą 2 lutego 2024 roku.

HQ
Argylle

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości