Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom znajduje się na szczycie amerykańskiego box office'u z otwarciem w wysokości 14 milionów dolarów

To powiedziawszy, wciąż nie dorównuje ostatniej bombie Marvela, The Marvels.

HQ

W ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia Aquaman and the Lost Kingdom jest na dobrej drodze, aby znaleźć się na szczycie amerykańskiego box office'u, z przewidywanymi zyskami w wysokości 40 milionów dolarów.

Film w reżyserii Jamesa Wana zarobił 14 milionów dolarów w dniu otwarcia, w tym 4,5 miliona dolarów w czwartkowych pokazach przedpremierowych. Chociaż udało mu się wbić na pierwsze miejsce, wciąż brakuje mu nawet dnia otwarcia dla najnowszej klapy Marvela, The Marvels, która przyniosła 21,5 miliona dolarów. Biorąc pod uwagę, że film ma podobnie duży budżet wynoszący 205 milionów dolarów, jest to prawdopodobnie problem dla DC.

Inny film Universalu, Wonka, chce zająć drugie miejsce w ten weekend, generując w piątek 7 milionów dolarów i jest na dobrej drodze do zarobienia 22 milionów dolarów ogółem. Piątkowy wynik brutto oznacza spadek o 51% w porównaniu z otwarciem tydzień wcześniej.

Trzecie miejsce prawdopodobnie będzie należeć do nowicjusza Migration, który opowiada o rodzinie kaczek krzyżówek, które wyjeżdżają na wakacje życia i próbują wyemigrować z Nowej Anglii, przez Nowy Jork, na Jamajkę. Oczekuje się, że film wygeneruje 18 milionów dolarów, co jest mocniejsze niż 10-12 milionów dolarów, które pierwotnie przewidywano.

Aquaman and the Lost Kingdom

Dzięki, ostateczny termin.

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości