Polski
Gamereactor
wiadomości
Against the Storm

Against the Storm sprzedaje się w 1 milionie egzemplarzy

Gra roguelite polegająca na budowaniu miast na PC miała swoją premierę w grudniu ubiegłego roku.

Against the Storm to budowa miasta z jedną kluczową różnicą. Podczas gdy zarządzasz swoimi zasobami i żonglujesz celami w imię uczynienia swojej osady większą, na zewnątrz szaleje potężna burza, która pokrzyżuje plany i potencjalnie spowoduje, że zaczniesz pracę od zera.

To połączenie gatunków, które na papierze może wydawać się dziwne, ale w praktyce wyraźnie się sprawdziło. Od czasu prawidłowego uruchomienia na Steamie 8 grudnia 2023 r., Against the Storm okazał się hitem.

Niedawno twórcy napisali na Steamie, że gra osiągnęła 1 milion sprzedanych egzemplarzy. "To osiągnięcie reprezentuje niezliczone godziny spędzone na budowaniu wiosek, przetrwaniu burz i pokonywaniu wyzwań gry. Każdy sprzedany egzemplarz odzwierciedla wyjątkową historię wytrwałości i strategii w świecie naszej gry" – napisało Eremite Games.

"Wszystkim, którzy kiedykolwiek wykonali zamówienie dla Spalonej Królowej, zastanawiali się, którą roślinę zasadzić jako następną, lub przeklinali, gdy deszcz obrócił się przeciwko nim, jesteśmy winni naszą wdzięczność. Twoje historie przekształciły Against the Storm z gry w sagę. Dziękujemy, że byliście częścią tej niesamowitej podróży".

Czy grałeś w Against the Storm ?

Against the Storm

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości