LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Diablo III

   18 sezon Diablo III wystartuje 23 sierpnia

   Gracze Diablo III już w tym tygodniu będą mogli odblokować nowe nagrody sezonowe.

   HQ

   Diablo III wciąż się rozwija, a Blizzard regularnie wydaje nowe aktualizacje swojej produkcji z 2012 roku. W tym tygodniu w grze rozpocznie się 18 sezon, który zaoferuje mnóstwo treści, jak to zwykle bywa w przypadku sezonowych update'ów. W "Sezonie Trójcy" spodziewajcie się nowych przedmiotów kosmetycznych, sezonowych wyzwań, nagród i zestawów zbroi do zdobycia.

   Pełne podsumowanie sezonu dostępne jest w tym miejscu.

   "Sezon 18 wprowadza Sezon Trójcy - określenie to odnosi się do starożytnego kultu stworzonego ponad trzy tysiące lat temu przez Mroczną Trójcę z Płonących Piekieł. Diablo, Mefisto i Baal podszyli się wówczas pod trzy dobroczynne bóstwa patronujące Determinacji, Stworzeniu i Miłości, aby wkraść się do ludzkich serc i przechylić szalę zwycięstwa w Odwiecznym Konflikcie na korzyść demonów. Ostatecznie zostali pokonani przez Uldyzjana podczas Wojny Grzechu, ale Kult Trójcy przetrwał po dziś dzień. Obecnie znany jest jako Sabat, który kontynuuje dzieło Adrii i Mahdy nawet po ich śmierci.

   Przez cały czas trwania sezonu 18 wszyscy gracze będą korzystać ze wzmocnienia Wola Trójcy, które będzie co jakiś czas tworzyło na polu bitwy kręgi mocy zapewniające jedno z trzech losowych wzmocnień:


   • Trójca Miłości (moc): Gdy krąg jest aktywny, znajdujące się w nim postacie otrzymują premię 100% do zadawanych obrażeń.

   • Trójca Determinacji (zmniejszenie zużycia zasobów): Postacie znajdujące się w kręgu zużywają 50% mniej zasobów.

   • Trójca Stworzenia (redukcja czasu odnowienia): Czasy odnowienia zdolności postaci znajdujących się w aktywnym kręgu upływają szybciej."

   Diablo III
   Diablo III

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości